236 sonuçtan 1-90 arası gösteriliyor

Sidebar Göster

12 Core Zırhlı SLT SM G652D

8,00 
Sertifikalar, uygunluk bildirimleri ANSI/TIA-568-C.3nIEC 60332-1 (for LS0H constructions)nCENELEC EN 50173nEIA/TIA-455nISO/IEC 11801 (2nd Edition)nIEC 60754nIEC 60793nIEC 60794 Renkli kablo Siyah Bağlayıcı

12 Core Zırhlı SLT SM G652D Tek Kılıf

7,00 
Kablo ağırlığı 90 kg/km Sertifikalar, uygunluk bildirimleri ANSI/TIA-568-C.3nIEC 60332-1 (for LS0H constructions)nCENELEC EN 50173nEIA/TIA-455nISO/IEC 11801 (2nd Edition)nIEC 60754nIEC 60793nIEC 60794

12 Core Zırhlı SLT SM G652D Tek Kılıf

7,00 
Kablo ağırlığı 90 kg/km Sertifikalar, uygunluk bildirimleri ANSI/TIA-568-C.3nIEC 60332-1 (for LS0H constructions)nCENELEC EN 50173nEIA/TIA-455nISO/IEC 11801 (2nd Edition)nIEC 60754nIEC 60793nIEC 60794

12 Core Zırhlı SLT SM G652D Tek Kılıf

7,00 
Kablo ağırlığı 90 kg/km Sertifikalar, uygunluk bildirimleri ANSI/TIA-568-C.3nIEC 60332-1 (for LS0H constructions)nCENELEC EN 50173nEIA/TIA-455nISO/IEC 11801 (2nd Edition)nIEC 60754nIEC 60793nIEC 60794

12 Core Zırhlı SLT SM G652D Tek Kılıf

7,00 
Kablo ağırlığı 90 kg/km Sertifikalar, uygunluk bildirimleri ANSI/TIA-568-C.3nIEC 60332-1 (for LS0H constructions)nCENELEC EN 50173nEIA/TIA-455nISO/IEC 11801 (2nd Edition)nIEC 60754nIEC 60793nIEC 60794

12 Core Zırhlı SLT SM G652D Tek Kılıf

7,00 
Kablo ağırlığı 90 kg/km Sertifikalar, uygunluk bildirimleri ANSI/TIA-568-C.3nIEC 60332-1 (for LS0H constructions)nCENELEC EN 50173nEIA/TIA-455nISO/IEC 11801 (2nd Edition)nIEC 60754nIEC 60793nIEC 60794

12 Core Zırhlı SLT SM G652D Tek Kılıf

7,00 
Kablo ağırlığı 90 kg/km Sertifikalar, uygunluk bildirimleri ANSI/TIA-568-C.3nIEC 60332-1 (for LS0H constructions)nCENELEC EN 50173nEIA/TIA-455nISO/IEC 11801 (2nd Edition)nIEC 60754nIEC 60793nIEC 60794

12 Core Zırhlı SLT SM G652D Tek Kılıf

7,00 
Kablo ağırlığı 90 kg/km Sertifikalar, uygunluk bildirimleri ANSI/TIA-568-C.3nIEC 60332-1 (for LS0H constructions)nCENELEC EN 50173nEIA/TIA-455nISO/IEC 11801 (2nd Edition)nIEC 60754nIEC 60793nIEC 60794

12 Core Zırhlı SLT SM G652D Tek Kılıf

7,00 
Kablo ağırlığı 90 kg/km Sertifikalar, uygunluk bildirimleri ANSI/TIA-568-C.3nIEC 60332-1 (for LS0H constructions)nCENELEC EN 50173nEIA/TIA-455nISO/IEC 11801 (2nd Edition)nIEC 60754nIEC 60793nIEC 60794

12 Core Zırhlı SLT SM G652D Tek Kılıf

7,00 
Kablo ağırlığı 90 kg/km Sertifikalar, uygunluk bildirimleri ANSI/TIA-568-C.3nIEC 60332-1 (for LS0H constructions)nCENELEC EN 50173nEIA/TIA-455nISO/IEC 11801 (2nd Edition)nIEC 60754nIEC 60793nIEC 60794

24 Port Çapraz Keystone UTP Boş Panel

267,00 
Bağlantı sayısı (dahili/harici) 24 bağlayıcı RJ-45 Yükseklik 44,5 mm Genişlik 483 mm Malzeme Metal Montaj türü Raf montajı Raf kapasitesi

24 Port Cat5e UTP Patch Panel Dolu

444,00 
Bağlantı sayısı (dahili/harici) 24 bağlayıcı RJ-45 Yükseklik 44,5 mm Genişlik 483 mm Malzeme Galvanizli çelik Ürün rengi Siyah Montaj türü

24 Port Cat6 UTP Patch Panel Dolu

871,00 
Bağlantı sayısı (dahili/harici) 24 bağlayıcı RJ-45 Yükseklik 44,5 mm Genişlik 483 mm Malzeme Galvanizli çelik Ürün rengi Siyah Montaj türü

24 Port Keystone Jack UTP Boş Panel

166,00 
Bağlantı sayısı (dahili/harici) 24 bağlayıcı RJ-45 Yükseklik 44,5 mm Genişlik 483 mm Malzeme Metal Montaj türü Raf montajı Raf kapasitesi

4 Core Zırhlı SLT SM G652D Tek Kılıf

6,00 
Kablo ağırlığı 90 kg/km Sertifikalar, uygunluk bildirimleri ANSI/TIA-568-C.3nIEC 60332-1 (for LS0H constructions)nCENELEC EN 50173nEIA/TIA-455nISO/IEC 11801 (2nd Edition)nIEC 60754nIEC 60793nIEC 60794

4 Core Zırhlı SLT SM G652D Tek Kılıf

6,00 
Kablo ağırlığı 90 kg/km Sertifikalar, uygunluk bildirimleri ANSI/TIA-568-C.3nIEC 60332-1 (for LS0H constructions)nCENELEC EN 50173nEIA/TIA-455nISO/IEC 11801 (2nd Edition)nIEC 60754nIEC 60793nIEC 60794

4 Core Zırhlı SLT SM G652D Tek Kılıf

6,00 
Kablo ağırlığı 90 kg/km Sertifikalar, uygunluk bildirimleri ANSI/TIA-568-C.3nIEC 60332-1 (for LS0H constructions)nCENELEC EN 50173nEIA/TIA-455nISO/IEC 11801 (2nd Edition)nIEC 60754nIEC 60793nIEC 60794

4 Core Zırhlı SLT SM G652D Tek Kılıf

6,00 
Kablo ağırlığı 90 kg/km Sertifikalar, uygunluk bildirimleri ANSI/TIA-568-C.3nIEC 60332-1 (for LS0H constructions)nCENELEC EN 50173nEIA/TIA-455nISO/IEC 11801 (2nd Edition)nIEC 60754nIEC 60793nIEC 60794

48 Port Cat6 UTP Patch Panel Dolu

1.710,00 
Bağlantı sayısı (dahili/harici) 48 bağlayıcı RJ-45 Yükseklik 89 mm Genişlik 483 mm Malzeme Galvanizli çelik Ürün rengi Siyah Montaj türü

8 Core Zırhlı SLT SM G652D Tek Kılıf

7,00 
Kablo ağırlığı 90 kg/km Sertifikalar, uygunluk bildirimleri ANSI/TIA-568-C.3nIEC 60332-1 (for LS0H constructions)nCENELEC EN 50173nEIA/TIA-455nISO/IEC 11801 (2nd Edition)nIEC 60754nIEC 60793nIEC 60794

Asus DSL-N16 300Mbps VPN,VDSL, Çift Anten Modem

450,12 
ADSL Desteği ADSL2 + ADSL Desteği ADSL2 Uyumlu İşletim Sistemleri Windows 2000 Uyumlu İşletim Sistemleri Windows 10 Uyumlu İşletim Sistemleri

Asus PCE-AC51 AC750 Wi-Fi PCI Express Adaptör

303,14 
Arabirim PCI Express x1 Veri Hızı 300 Mbps Veri Hızı 433 Mbps Veri Hızı 750 Mbps Çalışma Frekansı 2.4 GHz

Asus RP-N12 N300 2Antenli Kablosuz MenzilArttırıcı

266,40 
Access Point Özelliği Var Anten Sayısı Çift Antenli Maksimum Veri Hızı 300 Mbps Portlar 1x 10/100 Garanti Süresi 36 Ay

Asus USB-AC53 Nano AC1200 Kablosuz USB Adaptör

266,40 
Veri Hızı 867 Mbps Veri Hızı 300 Mbps Çalışma Frekansı 5 GHz Çalışma Frekansı 2.4 GHz Anten tipi Dahili Garanti

Cat6 U/UTP LSOH Kablo 500m Gri

1.716,00 
Kablo uzunluğu 500 m Renkli kablo Gri Kablo standardı Cat6 Kablo koruma U/UTP (UTP)

Cat6 U/UTP LSOH Kablo 500m Kırmızı

1.716,00 
Kablo uzunluğu 500 m Renkli kablo Kırmızı Kablo standardı Cat6 Kablo koruma U/UTP (UTP)

Cat6 U/UTP LSOH Kablo 500m Turuncu

1.716,00 
Kablo uzunluğu 500 m Renkli kablo Turuncu Kablo standardı Cat6 Kablo koruma U/UTP (UTP)

Cisco SF110-24-EU 24-Port 10/100 Switch

1.001,29 
Veri Transfer Hızı 10/100 Mbps Port Sayısı 24 Port Yönetim Yönetilemez Rouck Mount Var Garanti Süresi 24 Ay

Cisco SF110D-05-EU 5-Port 10/100 Switch

174,54 
Veri Transfer Hızı 10/100 Mbps Port Sayısı 5 Port Yönetim Yönetilemez Rouck Mount Var Garanti Süresi 24 Ay

Cisco SF110D-08-EU 8-Port 10/100 Switch

266,40 
Veri Transfer Hızı 10/100 Mbps Port Sayısı 8 Port Yönetim Yönetilemez Garanti Süresi 24 Ay

Cisco SG110-16-EU 16Port Gigabit Switch

1.102,34 
Veri Transfer Hızı 10/100/1000 Mbps Port Sayısı 16 Port Garanti Süresi 24 Ay

Cisco SG110-24 24-Port Gigabit Switch

1.653,51 
Veri Transfer Hızı 10/100/1000 Mbps Port Sayısı 24 Port Rouck Mount Var Garanti Süresi 24 Ay SFP Port Sayısı 2

Cisco SG220-26 26-Port Gigabit Smart Switch

1.837,24 
Veri Transfer Hızı 10/100/1000 Mbps Port Sayısı 26 Port Garanti Süresi 24 Ay SFP Port Sayısı 2 Port

Cisco SG220-50 50-Port Gigabit Smart Switch

3.215,16 
Veri Transfer Hızı 10/100/1000 Mbps Port Sayısı 50 Port Garanti Süresi 24 Ay SFP Port Sayısı 2 Port

Cisco SG250-10P 10-Port Gigabit PoE Switch

2.480,27 
Veri Transfer Hızı 10/100/1000 Mbps Port Sayısı 10 Port Garanti Süresi 24 Ay SFP Port Sayısı 2 Port POE Port

Cisco SG250-26 26-port Gigabit  Switch

2.112,82 
Veri Transfer Hızı 10/100/1000 Mbps Port Sayısı 26 Port Garanti Süresi 24 Ay

F/O Modüler Patch Panel Boş 1U

308,00 
Yükseklik 44,5 mm Genişlik 480 mm Derinlik 400 mm Ürün rengi Siyah Montaj türü Raf montajı Raf kapasitesi 1U

F/O Modüler Patch Panel Boş 2U

567,00 
Yükseklik 88,8 mm Genişlik 480 mm Derinlik 265 mm Ürün rengi Siyah Montaj türü Raf montajı Raf kapasitesi 2U

Frisby FR-CAT601 305Mt UTP 23AWG 58mm

541,98 
Kablo & Aksesuar Cat-6e Uzunluk 305 mt Renk Beyaz Garanti Süresi 24 Ay

HCS 12 Core Binaiçi/Binadışı LSOH SLT MM 50um OM3

24,00 
Optik fiber sayısı 12 Sertifikalar, uygunluk bildirimleri ANSI/TIA/568-C.3nISO/IEC 11801 (2nd Edition)nCENELEC EN50173nEIA/TIA-455nIEC 60332-1nIEC 60754nIEC 60793nIEC 60794 Renkli kablo Siyah Bağlayıcı

HCS 12 Core Binaiçi/Binadışı SLT LSOH SM G652D

7,00 
Optik fiber sayısı 12 Sertifikalar, uygunluk bildirimleri ANSI/TIA/568-C.3nISO/IEC 11801 (2nd Edition)nCENELEC EN50173nEIA/TIA-455nIEC 60332-1nIEC 60754nIEC 60793nIEC 60794 Renkli kablo Siyah Bağlayıcı

HCS 12 Core Binaiçi/Binadışı SLT LSOH SM G652D

7,00 
Optik fiber sayısı 12 Sertifikalar, uygunluk bildirimleri ANSI/TIA/568-C.3nISO/IEC 11801 (2nd Edition)nCENELEC EN50173nEIA/TIA-455nIEC 60332-1nIEC 60754nIEC 60793nIEC 60794 Renkli kablo Siyah Bağlayıcı

HCS 12 Core Çelik Zırhlı SLT MM OM3 (Tek Kılıf)

31,00 
Optik fiber sayısı 12 Sertifikalar, uygunluk bildirimleri ANSI/TIA/568-C.3nIEC 60332-1 (For LS0H constructions)nCENELEC EN50173nEIA/TIA-455nISO/IEC 11801 (2nd Edition)nIEC 60754nIEC 60793nIEC 60794 Renkli

HCS 12 Port Duplex Adaptör Modül Yuvası

125,00 
Bağlantı sayısı (dahili/harici) 12 bağlayıcı LC Yükseklik 44,5 mm Genişlik 483 mm Montaj türü Raf montajı Raf kapasitesi 1U

HCS 12 Port Duplex Adaptör Modül Yuvası

125,00 
Bağlantı sayısı (dahili/harici) 12 bağlayıcı SC Yükseklik 44,5 mm Genişlik 483 mm Montaj türü Raf montajı Raf kapasitesi 1U

HCS 12 Port Fiber Optik Duvar Tipi SC Panel, Boş

517,00 
Bağlantı sayısı (dahili/harici) 12 bağlayıcı SC Ağırlık 1,5 kg Yükseklik 44,5 mm Genişlik 483 mm Malzeme Alüminyum Ürün rengi Siyah

HCS 24 Port Adaptör Modül Yuvası LC Tip

125,00 
Bağlantı sayısı (dahili/harici) 24 bağlayıcı LC Yükseklik 44,5 mm Genişlik 483 mm Montaj türü Raf montajı Raf kapasitesi 1U

HCS 24 Port Adaptör Modül Yuvası ST Tip

125,00 
Bağlantı sayısı (dahili/harici) 24 bağlayıcı ST Yükseklik 44,5 mm Genişlik 483 mm Montaj türü Raf montajı Raf kapasitesi 1U

HCS 4 Core Çelik Zırhlı SLT MM 50umOM3 (Tek Kılıf)

13,00 
Optik fiber sayısı 4 Sertifikalar, uygunluk bildirimleri ANSI/TIA/568-C.3nIEC 60332-1 (For LS0H constructions)nCENELEC EN50173nEIA/TIA-455nISO/IEC 11801 (2nd Edition)nIEC 60754nIEC 60793nIEC 60794 Renkli

HCS 4 Core Çelik Zırhlı SLT MM 50umOM3 (Tek Kılıf)

13,00 
Optik fiber sayısı 4 Sertifikalar, uygunluk bildirimleri ANSI/TIA/568-C.3nIEC 60332-1 (For LS0H constructions)nCENELEC EN50173nEIA/TIA-455nISO/IEC 11801 (2nd Edition)nIEC 60754nIEC 60793nIEC 60794 Renkli

HCS 48 Core Çelik Zırhlı MLT Siyah SM (Tek Kılıf)

21,00 
Optik fiber sayısı 48 Sertifikalar, uygunluk bildirimleri ANSI/TIA/568-C.3nIEC 60332-1 (for LS0H constructions)nCENELEC EN50173nEIA/TIA-455nISO/IEC 11801 (2nd Edition)nIEC 60754nIEC 60793nIEC 60794 Renkli

HCS 8 Core Binaiçi/Binadışı SLT LSOH SM G652D

5,00 
Optik fiber sayısı 8 Sertifikalar, uygunluk bildirimleri ANSI/TIA/568-C.3nISO/IEC 11801 (2nd Edition)nCENELEC EN50173nEIA/TIA-455nIEC 60332-1nIEC 60754nIEC 60793nIEC 60794 Renkli kablo Siyah Bağlayıcı

HCS 8 Core Çelik Zırhlı SLT MM 50um OM3

22,00 
Optik fiber sayısı 8 Sertifikalar, uygunluk bildirimleri ANSI/TIA/568-C.3nIEC 60332-1 (For LS0H constructions)nCENELEC EN50173nEIA/TIA-455nISO/IEC 11801 (2nd Edition)nIEC 60754nIEC 60793nIEC 60794 Renkli

HP Aruba JX945A IAP-305 RW Instant Access Point

4.363,44 
Access Point Özelliği Var Anten Sayısı Dahili Garanti Süresi 24 Ay Türü Access Point

HP Aruba JZ320A AP-303 RW Access Point

2.654,81 
Access Point Özelliği Var Router Özelliği Var Anten Sayısı Dahili Garanti Süresi 24 Ay Türü Access Point

HP Aruba R2W96A Instant On AP11 (RW) Access Point

1.101,43 
Access Point Özelliği Var Anten Sayısı Dahili Portlar 1x 10/100/1000 Garanti Süresi 24 Ay Türü Access Point

HP J9772A 2530-48G-PoE+ 370W 48Port Gigabit Switch

12.860,65 
Veri Transfer Hızı 10/100/1000 Mbps Port Sayısı 48 Port Yönetim Yönetilebilir Garanti Süresi 24 Ay SFP Port Sayısı 4 Port

HP J9773A 2530-24G-PoE+ 195W 24Port Gigabit Switch

7.532,67 
Veri Transfer Hızı 10/100/1000 Mbps Port Sayısı 24 Port Yönetim Yönetilebilir Rouck Mount Var Garanti Süresi 24 Ay SFP Port

HP J9774A 2530-8G 8Port POE+ Gigabit Switch

2.709,92 
Veri Transfer Hızı 10/100/1000 Mbps Port Sayısı 8 Port Yönetim Yönetilebilir Rouck Mount Var Garanti Süresi 24 Ay SFP Port

HP J9775A 2530-48G 48Port Gigabit Switch

7.165,22 
Veri Transfer Hızı 10/100/1000 Mbps Port Sayısı 48 Port Yönetim Yönetilebilir Garanti Süresi 24 Ay

HP J9776A 2530-24G 24Port Gigabit 4SFP Switch

4.501,23 
Veri Transfer Hızı 10/100/1000 Mbps Port Sayısı 24 Port Yönetim Yönetilebilir Garanti Süresi 24 Ay

HP J9980A 1820-24G 24Port Gigabit 2SFP Switch

1.635,14 
Veri Transfer Hızı 10/100/1000 Mbps Port Sayısı 24 Port Yönetim Yönetilebilir Garanti Süresi 24 Ay